DUK

 

Ar registracija portale Baldaiplius.lt yra mokama?
Registracija baldų skelbimų portale Baldaiplius.lt yra visiškai nemokama. Registruotis nemokamai gali kiekvienas tiek fizinis, tiek juridinis asmuo.


Ar skelbimų talpinimas portale Baldaiplius.lt yra mokamas?
Skelbimų talpinimas baldų skelbimų portale Baldaiplius.lt yra visiškai nemokamas. Talpinti skelbimus nemokamai gali kiekvienas tiek fizinis, tiek juridinis asmuo.
 

Kaip patalpinti skelbimą į Baldaiplius.lt skelbimų portalą?
Kad galėtumėte patalpinti skelbimus į Baldaiplius.lt skelbimų portalą, Jums tiesiog tereikia Prisiregistruoti Baldaiplius.lt skelbimų portalo sistemoje. Registracija ir skelbimų talpinimas Baldaiplius.lt skelbimų portale yra nemokami. Užsiregistravę, paspauskite nuorodą "Įdėti skelbimą" ir užpildę skelbimo įdėjimo formą, spauskite mygtuką "Skelbti". Jūsų skelbimas bus matomas iškart, o papildomos paslaugos bus aktyvios kai jas aktyvuosite skiltyje "Mano sąskaita".
 

Kokią registracijos formą pasirinkti?
Jeigu Jūs verčiatės baldų, interjero detalių ar aksesuarų prekyba, turite vieną ar kelias pardavimo vietas, tuomet naudokite registracijos formą Juridiniams asmenims. Užsiregistravę kaip juridinis asmuo, Jūs galėsite įvesti pardavimo vietas ir talpinti skelbimus.
Jeigu Jūs teikiate Paslaugas ar norite parduoti pavienius baldus, interjero detales ar aksesuarus, tuomet naudokite registracijos formą Paslaugų teikėjams ir fiziniams asmenims.
 

Ar yra ribojamas talpinamų skelbimų skaičius?
Talpinamų skelbimų skaičius Baldaiplius.lt portale yra neribojamas, todėl rekomenduojame visus parduodamus objektus talpinti atskiruose skelbimuose, konkrečiai nurodant kiekvieno parduodamo objekto parametrus. Portale įdiegta filtravimo ir paieškos sistema, todėl atskiri skelbimai turi didesnę tikimybę būti greičiau pamatyti portalo lankytojų.
 

Ar galiu patalpinti savo naudotus baldus?
Portale Baldaiplius.lt skelbimus talpinti gali kiekvienas interneto vartotojas. Jeigu Jūs norite parduoti savo naudotus baldus, Prisiregistruokite sistemoje kaip fizinis asmuo ir talpinkite skelbimus nemokamai. Skelbimo įdėjimo formoje pažymėkite talpinamo baldo būklę.


Kokiam laikui portale Baldaiplius.lt talpinamas skelbimas?
Skelbimai pirmą kartą talpinami 2 (dviejų) mėnesių laikotarpiui, kuriam pasibaigus Vartotojas gali pratęsti jų galiojimą tam pačiam laikotarpiui nemokamai. Baigiantis 2 (dviejų) mėnesių laikotarpiui nuo pirminio skelbimo patalpinimo Svetainėje Vartotojas gauna registracijos metu nurodytu el. paštu priminimą apie Skelbimo pratęsimą. Jeigu Vartotojas, gavęs el. paštu priminimą apie Skelbimo galiojimo pabaigą, laiku jo nepratęsia, skelbimai šalinami iš sistemos. 


Ar galiu koreguoti/ištrinti patalpintą skelbimą?
Jūs bet kuriuo metu galite koreguoti ar ištrinti Baldaiplius.lt portale patalpintą skelbimą. Jums tereikia prisijungti naudojant savo prisijungimo vardą ir slaptažodį įvestą registracijos metu.


Kaip iškelti skelbimą į titulinį puslapį?
Jūs galite iškelti savo skelbimą į titulinį puslapį, kuris bus matomas prie kategorijos pavadinimo tituliniame puslapyje. Šią paslaugą galite pasirinkti įkeliant skelbimą. Jeigu Jūsų skelbimai jau įkelti, tuomet šią paslaugą galite pasirinkti bendrame skelbimų sąraše skiltyje "Mano skelbimai".
 

Kaip iškelti skelbimą kategorijoje į viršų?
Jūs galite iškelti savo skelbimą kategorijoje į viršų, kad jis būtų rodomas virš visų skelbimų. Šią paslaugą galite pasirinkti įkeliant skelbimą. Jeigu Jūsų skelbimai jau įkelti, tuomet šią paslaugą galite pasirinkti bendrame skelbimų sąraše skiltyje "Mano skelbimai".
 

Kaip paryškinti skelbimą?
Jūs galite paryškinti savo skelbimą, kad jis išsiskirtų iš kitų skelbimų. Šią paslaugą galite pasirinkti įkeliant skelbimą. Jeigu Jūsų skelbimai jau įkelti, tuomet šią paslaugą galite pasirinkti bendrame skelbimų sąraše skiltyje "Mano skelbimai".


Ką daryti jeigu pamiršau savo slaptažodį?
Jeigu pamiršote savo prisijungimo vardą ir/ar slaptažodį, prisijungimo skiltyje spauskite nuorodą "Slaptažodžio priminimas". Įveskite savo elektroninio pašto dėžutės adresą ir Jums bus atsiųstas naujas prisijungimo slaptažodis.